Gergedan boynuzu hapı şikayetleri
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Gergedan boynuzu hapı şikayetleri, gergedan boynuzu fiyatı, gergedan boynuzu tablet kullanıcı yorumları -Değerli kullanıcılar geçtiğimiz gün yapılan araştırmalar sonucunda başta televizyonda ve radyoda satılan birçok ürün maalesef sahte çıktı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, taklit ve tağşiş yaptığını tespit ettikleri tam 41 firma ile bu firmaların sattığı 50 farklı ürün adını kamuoyu ile paylaştı. Bakanlığın internet sitesindeki duyuruya göre, taklit ve tağşiş yaptığı belirlenen firmaların 15’i süt ürünleri, 16’sı gıda takviyesi, 6’sı bal ve 4’ü et üretimi yapan işletmelerden oluştu.

Gergedan boynuzu hapı şikayetleri

Bu ürünlerin arasında gergedan boynuzu da bulunmaktadır. Set halinde satılan gergedan boynuzu birçok internet sitesinde 50 TL’ye satılmaktadır. Siz de gergedan boynuzu ile ilgili neler düşündüğünüz bu başlık altında diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Ürünü alıp da memnun kaldıysanız lütfen olumlu yorumlarınızı da paylaşınız. İyi günler dileriz.

Gergedan boynuzu hapı şikayetleri

Benzer Kullanıcı Yorumları:

gergedan boynuzu kullanıcı yorumları (84), gergedan plus kullanici yorumlari (73), gergedan plus (44), gergedan set kullanici yorumlari (37), gergedan hapı kullanıcı yorumları (34), gergedan plus yorumları (33)
1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: