General Mobile Elite Desen Şifresini Unuttum
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

General Mobile Elite Desen Şifresini Unuttum ne yapmam gerekiyor? General Mobile Discovery Elite Kullanıcı Yorumları başlıklı konuda general mobile elite desen şifresi çözme nasıl yapılır sorusuna cevap verilecektir. Siz de general mobile elite cep telefonu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz? İşte sorunun cevabı:

Öncelikle böyle bir durum ile karşı karşıya kalmışsanız telefonu formatlamanız gerektiğini üzülerek söylemek zorundayız. Eğer format yapacak olursanız telefonunuzdaki tüm bilgilerin gideceğini de ilave etmek istiyoruz. Peki nasıl format atacağım derseniz aşağıdaki paragrafı okuyunuz..

General Mobile Discovery Elite
General Mobile Discovery Elite

Telefon kapalı konumdayken ses açma + güç butonu (Power Tuşu) tuşlarına basın ve biraz bekleyin. General Mobile yazısı geldiğinide ise elinizi sadece güç tuşundan çekiniz. Ses açma tuşuna basılı kalsın recovery ekranı geldiğinde ise tüm tuşlardan elinizi çekiniz. Karşısınıza gelen ekranda wipe data/factory reset bölümüne giriş yapınız ve son olarakda “yes delete all user data” işleminden sonra resetleme işlemi “Reboot System Now” yapmanız gerekiyor.