General Mobile Discovery Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

General Mobile Discovery Kullanıcı Yorumları – Son zamanlarda gözüme sıkça çarpan general mobile discovery akıllı telefonu görüntüsü ve şekli ile beni kendine çekmeyi başardı ancak özelliklerine bakınca diğer android işletim sistemli telefonlardan bir farkının olmadığını gördüm. Bu nedenle ben de general mobile discovery kullanıcı yorumları, general mobile discovery şikayetleri, general mobile discovery kullananlar ne diyor etiketleri ile süslediğim bu konuyu açarak siz kullanıcıların general mobile discovery ile ilgili düşüncelerinize yer vermek istedim.

General Mobile Discovery Özellikleri

Değerli arkadaşlar öncelikle bu cihazın 4 GB ve 16 GB hafızalı iki modelinin olduğunu söylemekte yarar var. Alacak olan arkadaşlar olacaksa da bu noktaya dikkat etsinler lütfen. Ekranının fena olmadığını ve hatta bir çok android işletim sistemli telefondan daha iyi ve büyük olduğunu söyleyebilirim. Ekranın büyüklüğü 4.7 inç’tir. Arka kameranın kalitesi 8 MP olup ön kamera da 2 MP’dir. Ekran çözünürlüğü ise 720 x 1280 kalitesindedir. Yani HD kalitesindedir. RAM’i 1 GB olup arttırılabilir hafızası 32 GB’a kadardır.. Diğer özellikleri ise sair akıllı telefonlar ile benzerlik göstermektedir.

General Mobile Discovery Kullanıcı Yorumları

General Mobile Discovery
General Mobile Discovery
General Mobile Discovery Yorumları
General Mobile Discovery Yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

general mobile discovery kullanici yorumlari (75), GENERAL MOBİLE DİSCOVERY YORUMLARI (34), general mobile kullanici yorumlari (19)
2 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: