Garsinya Kamboçya Kullananlar
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Garsinya Kamboçya Kullananlar başlıklı yazı altında Mehmet Öz’ün tavsiye ettiği Kamboçya Garsinya zayıflama ürünü ile ilgili kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Siz de Garsinya Kamboçya ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden Garsinya Kamboçya kullanmak isteyen kişilerle paylaşmak istemez misiniz?

Garsinya Kamboçya, Hindistan ve Asya’da yetişen bir meyve çeşididir. Mehmet Öz’ün programında tavsiye ettiği Garsinya Kamboçya 60 kapsül şeklinde Türkiye’de satışa sunuldu. Garsinya Kamboçya içeriğinde Garsinya Kamboçya Ektresi, Yeşil Çay, Guarana, Mate ve bitkisel kaynaklı jelatin bulunmaktadır.

Garsinya Kamboçya Nasıl Kullanılır?

Garsinya Kamboçya hem erkekler tarafından hem de bayanlar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılması tavsiye edilen bir üründür. 1 kutu Garsinya Kamboçya içinde 60 kapsül bulunmaktadır. Her yemekten yaklaşık olarak 45 dakika önce bol su ile 1 adet kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Garsinya Kamboçya Kullananlar
Garsinya Kamboçya Kullananlar

Garsinya Kamboçya ile ilgili Uyarılar

Serin ve kuru yerlerde, güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde bulunan bitki ve bitki özlerine karşı alerjisi olan bünyelerde kısa süreli deride kaşıntı, mide yanması yapabilir. Kronikleşen rahatsızlığı olan kişilerin doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Hamile bayanlar, 16 yaşından küçükler kullanmamalıdır. Kalp rahatsızlığı olanlar ise doktor gözetiminde kullanabilir.

Değerli misafirler siz de Garsinya Kamboçya ile ilgili neler düşündüğünüzü aşağıdaki yorum bölümünden Garsinya Kamboçya kullanmak isteyen kişilerle paylaşmak istemez misiniz? Yapacağınız yorumlar insanlara fikir vereceğinden lütfen tarafsız olunuz…

Benzer Kullanıcı Yorumları:

garsinya kamboçya kullanıcı yorumları (30), garsinya kamboçya (26), garsinya kamboçya şikayet (20), garsinya kamboçya kullananlar (18)