Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada kullanıcı yorumları, Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada şikayet, Garnier Faf ve Temiz 3ü 1 Arada kullananlar

Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada Temizleme+Peeling+Maske ürünü son zamanlarda kadınların dikkatini çekmeye başladı. İçeriğinde barındırdığı doğal mineraller ve vitaminlerle cildinize ferahlık hissi verdiği gibi temizleme ve arındırma işlevini de üstleniyor. Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada kullananlar, temizleyici özelliğiyle tıkanan gözeneklerin açıldığını belirtiyorlar. Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada  ürünü yağlı ciltler için temizleme, arındırma ve maske görevi görüyor . Özellikle yağlı ve karma bir cildiniz varsa ve siyah noktalarınızdan şikayetçiyseniz ürünü deneyebilirsiniz. Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada kullanımı oldukça basit, 3 farklı ürünün içinde barındırdığı tüm özellikleri tek seferde cildinize uygulayarak sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Temizleyici özelliğiyle cildinizi bakterilere karşı korurken aynı zamanda çinko minerali ile cildinizdeki yağı dengelemenize yarımcı oluyor. Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada peeling özelliği ile cildinizdeki siyah noktalardan kurtulmanıza yardımcı olarak tekrarlamasını engellemeye yardımcı olur.  Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada maske özelliği ile içeriğindeki beyaz kil maddesiyle cildinnizin temiz ve mat şekilde kalmasına yardımcı olur.

Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada

Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada Nasıl Kullanılır?

Ürünü temizleyici olarak kullanmak istediğinizde günde 2 defa (sabah-akşam) köpürterek ve bol suyla uygulayın. Yüzünüz ıslakken saat yönünde ovalayarak uygulayın ve durulamayı unutmayın. Ürünü maske olarak kullanmak istediğinizde haftada 3-4 kere yüzünüzün tamamın uygulayarak yaklaşık 2-3 dakika bekleyin ve durulayın.

2 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: