Fetih Mega Boy Halı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Fetih Mega Boy Halı, Fetih halı, Mega boy halı 6.00 M2, Fetih 6 Metrekare halı tanıtımı ve kullanıcı yorumları

Merhaba arkadaşlar son günlerde özellikle Tv tanıtım reklamlarında Fetih Mega boy 6 metrekare halı tanıtımı yapılmakta ve 99 TL gibi çok uygun bir fiyata. Sizlere biraz halının kalitesinden bahsedeceğim, Fetih Mega boy Polyproplen BCF 2.00 kg/m2 makine dokuması Fetih mega boy halının ölçüleri ise 200×290. Fetih 6 metrekare halıların üretim yeri Gaziantep olduğu ve bir çok renk seçeneğini sundu satıcı.Her metrekaresi için 2 kg ham madde kullanıldığı ve sıkı dokuma olduğu satıcı firma tarafından verilen bilgiler içinde. Değerli takipçilerimiz ürünü satın alan veya hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız Fetih mega halı hakkında yorum yaparak olumlu veya olumsuz görüşlerini paylaşmaları bizleri çok sevindirir.

Fetih-mega-hali-6-metrekare-99-tl

Yapacağınız her olumlu veya olumsuz tarafsız yorumlarınız, halı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarımız tarafından iyi bir kaynak olarak dikkate alınmaktadır.  Firma kredi kartına taksit ve kapıda ödeme seçenekleri de sunmakta. Değerli takipçilerimiz Normal şartlarda 6 metrekare halının fiyatları kalitesine göre 200 TL ile 1200 TL arasında değişmekte dikkat etmenizi ve mümkünse ödeme yapmadan önce ürünü kontrol etmenizi öneririz. Esen Kalın.

 

Benzer Kullanıcı Yorumları:

fetih halı (1514), fetih hali 99 tl (279), fetih hali reklami (154), fetih mega boy halı (147), fetih hali sikayet (130), fetih halı fiyatları (111)
71 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: