Facebook FlashGüncelle.exe Virüsü Temizleme
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Facebook FlashGüncelle.exe Virüsü TemizlemeFacebook FlashGüncelle.exe Virüsü Silme. Facebook flashvirüsü temizleme kesin çözüm – Merhaba değerli arkadaşlar facebookta son zamanlarda hızla yayılan yeni bir virüs daha çıktı ortaya. Facebook virüsü flashgüncelle adıyla kaspersky antivirüs programının bulduğu bir virüsdür.  Değerli misafirler facebook flashgüncelle virüsü kullanıcıları oldukça rahatsız etmeye başladı. Adobe Flash Player uygulaması çöktü şeklinde hata alan kullanıcılar da karşılarına çıkan bu uygulamayı indirip kurduklarında virüsün bilgisayarda aktif etmiş oluyor.

Facebook FlashGüncelle.exe Virüsü Temizleme

Kaspersky Pure 2014
Kaspersky Pure 2014

Facebookta, Virüse yakalanan kullanıcılar adına otomatik paylaşım yaparak arkadaşlarının da virüse yakalanmasına neden olan bu virüsü birçok antivirüs programı da bulamıyor. Peki bu virüs nasıl temizlenir? İşte virüse yakalananların yapması gerekenler;

Değerli misafirler öncelikle gerek bu virüsten gerekse diğer virüslerden korunmak için önereceğim bir program bulunuyor. Programın adı Kaspersky İnternet Security veya Kaspersky Pure antivirüs programıdır. Programı ister demo olarak kaspersky.com sitesinden istersenizde gezginler, tamindir, inndir gibi program indirme sitelerinden indirebilirsiniz.

Trojan program: Trojan-Ransom.Win32.Blocker.dbtn

Kaspersky Facebook Virüsü
Kaspersky Facebook Virüsü

Bu virüs bilgisayarınıza bulaştıysa anında yok etmek için Kaskersky Antivirus 2014 deneme sürümünü yükleyebilirsiniz. Deneme sürümü, kullanım kısıtlamasız 30 gün boyunca bilgisayarınızda koruma sağlayacaktır.  Kaspersky Antivirus indirmek için tıklayınız.

Kaspersky Pure 2014 indir