En iyi Infrared Isıtıcı Markası Hangisi
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Kış geldi ve ısıtıcı almak isteyenler en iyi infrared ısıtıcı hangisi diye arayışlara girdiler. Biz de infrared ısıtıcı markası noktasında paylaşım yaparak en iyi infrared ısıtıcı markası hangisi sorusuna cevap vereceğiz. Değerli misafirler infrared demek kızıl ötesi demektir. Yani alacağınız ısıtıcının kızıl ötesi ısıtma özelliği vardır.

Arkadaşlar öncelikle sizin infrared ısıtıcı tercihiniz hangisidir bunu öğrenmek isteriz. Siz hangi marka infrared ısıtıcı daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz? Sizin Infrared ısıtıcı tavsiyeniz hangisi olurdu?

Infrared Isıtıcı Markalarından bazıları şöyledir: Airfel, Alf, Alfacell, Arçelik, BlueHouse, CVS, Einhell, Eminçelik, Eva, Fakir, Goldmaster, Hyundai, Kumtel, Luxell, Odak, Orion, Raks, Seikon, Simfer, Sinbo, Sunny, Şamdan, Ufo, Valy, Veito, Vestel, Zetina

En iyi Infrared Isıtıcı Markası Hangisi
En iyi Infrared Isıtıcı Markası Hangisi

Yukarıda sıraladığımız markalar arasında en çok reklamı dönenler Alf ile UFO‘dur. Diğer ürünlerin de reklamları vardır ancak en çok UFO ile ALF reklamları kanallarda dolaşmaktadır. Bu konuda şahsi görüşüm Fakir, ALF ve UFO‘nun daha iyi olduğudur. Ancak fiyat noktasında baktığınız zaman fiyatlarının biraz yüksek olduğunu göreceksinizdir. Uygun fiyat açısından olaya yaklaşacak olursak da Sinbo‘yu tavsiye ederim.

En iyi Infrared Isıtıcı Markası Hangisi

  • Fakir 
  • ALF
  • UFO
  • Sinbo (Uygun Fiyat)

Sizin tercihiniz hangisi olurdu? Hangi infrared ısıtıcı sizce daha iyi ? Kullanıpta memnun kaldığınız veya şikayetim var dediğiniz bir ürününüz varsa da bu başlık altında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Benzer Kullanıcı Yorumları:

en iyi isitici hangisi (15), alf ısıtıcı yorumları (11)