Doğum günü hediyesi: Puma Ayakkabı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Arkadaşıma doğum günü için aldığım hediyeyi o kadar beğenmişti ertesi gün okula geldiğin de benim aldığım ayakkabıları giydiğini görünce çok mutlu olmuştum. Arkadaşım hemen yanıma geldi ve nasıl ama ayakkabılarım bir harika değil mi dedi. “ ben de gülerek evet ya ne kadar da güzeller yeni mi bunlar dedim arkadaşıma.” Arkadaşımda evet yeni çok sevdiğim bir arkadaşımın doğum günü hediyesi dedi.  iyi günler de kullan canım beğenmene çok sevindim deyince  yanımızda ki arkadaşlar gülerek sen mi aldın dediler.  Ben de evet ben aldım dedim.

Bu arkadaşlarım da çok beğenmişlerdi arkadaşa aldığım puma ayakkabı modellerini. Gerçekten de çok güzelmiş çok beğendik biz de dediler.  Ben de çok sevindim gerçekten beğendiğinize dedim. arkadaşlardan biri nerden aldın ahi ben merak ettim bir bakayım dedi.  ben de mağazanın hangi cadde de olduğunu falan bilmiyordum bunun için de birlikte gitmeyi teklif ettim.

puma ayakkabıArkadaşlar ile puma ayakkabılarına bakmak için mağazaya gittik. Arkadaşlarımda kendilerine ayakkabı aldılar. İçlerinden birinin aldığı ayakkabı kayık şeklinde bir tabana sahipti ve bu yüksek tabanı da koyu pembe renkteydi.  Beyaz ayakkabının yan tarafında gümüş rengi kullanılmıştı bu da ayrı bir hava katmıştı bu ayakkabıya. Çok rahat bir ayakkabı olmasının yanı sıra oldukça da güzel görünüyordu pembe ve beyaz bir arada. Çok beğenmiştim bunu.