Doğtaş Mobilya Müşteri Şikayet Hattı
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Doğtaş Mobilya Müşteri Şikayet Hattı, Doğtaş Mobilya Kullanıcı yorumları, doğtaş mobilya şikayetleri

Merhaba, 06.07.2012 tarihinde İstanbul Maltepe E-5 teki Doğtaş bayiinizden Yeme  Takımı + Oturma Grubu + Yatak Odası takımlarımı sipariş ettim. Oturma Grubuna dahil ettiğim idea model berjer (büyük boy) evime çok büyük geldiğinden iade edip bir boy küçüğünü almak istediğimi bayiinize ilettim. Bana iletilen bilgi sipariş ile alınan ürünlerin iade alınmadığıdır, bunun hangi kanunda yer aldığını çok merak ediyorum. Ürün bana Perşembe (09.08.2012) teslim edildi ve teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde koşulsuz ürünü iade ve cayma hakkım bulunmaktadır. (ki ben bunu istemiyorum.)

doğtaş mobilya
doğtaş mobilya

Ürünü aldığımda mağazanız da bu ürün bulunmadığı için bana orda bulunan bir pufun ebatları örnek gösterilerek ürün satışı yapılmış, ürünün görseli de bilgisayardan gösterilmiştir. Ürünün orda olmaması yüzünden ürünü görmeden satın almış bulunmaktayım. Satışı gerçekleştiren personellerinizin de bana ürünlerin iadesi konusunda herhangi bir bilgi vermediğini iletmek isterim..

Ayrıca belirtmek isterim ki ürünlerin bana teslim süresi 03.08.2012 tarihi iken yemek takımım 21.08.2012 tarihinde teslim edileceği tarafıma iletilmiştir ve ayın 24′ü tekrar aranıp 28′inde teslim edileceğini söylenmiştir.Ben bu durum ile ilgili herhangi bir şikayet belirtmez ve normal karşılarken benim yaşamış olduğum bu durumu sizinde anormal bir şekilde karşılamanıza anlam verememekteyim.ürünleri çok güvenerek aldığımı belirtmek istiyorum ve ona göre çevremdekilere memnuniyetimi belirttim.büyük bir firmada çalışıyorum.bu sorunu yaşadıktan sonra şikayetimi çevremdekilere duyurduğumdan emin olabilirsiniz.ve almış olduğum ürünlerde sorun yaşarsam (kumaşında örneğin) neyle ve nasıl bir tavırla karşılaşacağımı az çok kestirebiliyorum.bu kadar büyük bir firmanın böle konular yüzünden değer kaybetmesi gerçekten üzücü..

HANİFE YUN

Benzer Kullanıcı Yorumları:

https://kullaniciyorumlari org/dogtas-mobilya-musteri-sikayet-hatti html (1)
22 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: