Day Mobile LC33 Android Cep Telefonu
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Day Mobile, Day LC33, Day L C33, Mobile Day, Day LC33 Özellikleri, Ucuz Telefonlar, Ucuz Android Telefonlar, Ucuz Telefon Markaları, Day Android Telefon, Day LC33 Fiyatı, Day Telefon Modelleri, Day Mobile Şikayetleri, Day LC33 Şikayet, Day Mobile Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Bugün sizlere Day Mobile Android LC33 cep telefonu hakkında bilgi vereceğiz. Ucuz android cep telefonları bir haydi çoğalmakta bunlardan birisi de Day L C33 peki bu ürün ne kadar kullanışlı, garantisi, servisi var mı? kullananlar memnun mu? kısaca Day Mobile hakkında bütün sorularınızı ve şikayetlerinizi bu konuda paylaşacağız. Day LC33 özelliklerine kısaca bir göz atarsak donanım olarak işlemci hızı 1 Ghz, gprs class 10, kamera 3,2 megapiksel ve 3,5 hassas dokunmatik mevcut ve android sürümü 4.0.9 diğer özellikleri bildiğiniz üzere Wi-fi, Bluetooth, gprs, E-mail, wap gibi standart özellikleri bulunmakta. Renk olarak siyah ve beyaz renkler mevcut.

day-mobile-lc33-android-cep-telefonlari-fiyatlari

Sizinde Day Mobile L C33 android cep telefonu hakkında şikayetiniz veya sorunlarınız varsa yorum yaparak bunu paylaşabilirsiniz ve en hızlı şekilde sorunlarınıza ve şikayetlerinize cevap bulabilirsiniz. Day mobile LC33 fiyatı ise 199 TL. Ürünü satın alan kullanan ziyaretçilerimiz ürün hakkında yorumlarını paylaşıp bilgi verirseniz çok memnun oluruz.

5 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: