Chitosan Zayıflama Tozu Solusitan mı?
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Merhaba arkadaşlar bugün sitede dolaşırken reklamlarda chitosan solusitan adında bir reklam gördüm. Chitosan yorumları veya şikayetleri var mı diye merak ettim. Biraz da araştırayım istedim ve bazı bilgilere ulaştım.. Benim bildiğim lineatabs solusitan zayıflama tozu zaten vardı ancak chitosan solusitan ürününü yeni duydum.

Chitosan Solusitan nedir?

Chitosan genellikle kabuklu deniz hayvanlarının kabuklarından elde edilen doğal bir lif maddesiymiş. Bunun görevi de midede adeta bir sünger görevi görmesiymiş. Böylelikle yemiş olduğunu yağlı yiyeceklerin yağlarını emerek kilo almamanızı sağlıyormuş.  Ayrıca chitosanın az bir kısmı kana karışıyormuş ve temel olarak diyet lifi gören bir maddeymiş.

Chitosan Solusitan Kullanım amacı nedir?

Değerli üyelerimiz chitosan solsusitanın kullanım amaçları şu şekildedir. Öncelikle kilo kontrolünü sağlıyormuş. Yağ asitlerinin sindirilmeden vücuttan atılmasına yardımcı oluyor ve kolestrol seviyelerinin dengelenmesini sağlıyormuş.  Başka amaçlarla kullanılır mı bilemiyorum. Zararları var mı yok mu onu da bilmiyorum çünkü bu konuyla alakalı bilgi bulamadım.

Chitosan Solusitan Kullanıcı Yorumları

chitosan solusitan efferslim yorumlar
chitosan solusitan efferslim

Değerli üyelerimiz! Taktir edeceğiniz üzere sağlık herşeyden önemlidir. 3-5 kilo vereceğim diye veya aksine biraz kilo alacağım diye her reklamı yapılan ürünü kullanmak doğru değildir. Normal şartlarda o ürün faydalı olabilir ancak sizin metabolizmanızda farkında olmadığınız sorunlar olabilir. O nedenle lütfen öncelikle doktorunuza başvurunuz ve sonrasında chitosan, solusitan veya benzeri ürünleri kullanınız. Zaten ürün satışını yapan müşteri temsilcileri de bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır.

Ayrıca lütfen internet üzerinden aldığınız ürünler için -hangi ürün olursa olsun- fatura istemeyi unutmayınız. Firmanın nerede olduğunu ve ürün hakkındaki detayları da lütfen sorunuz. Allah korusun her hangi bir sorunla karşılaşıldığı zaman firma yetkililerine ulaşılabilmeli insan.

Sizde eğer chitosan veya solusitan hakkında bilgilere sahipseniz kullanıcı yorumları ve üyeleriyle paylaşır mısınız? Kaliteli paylaşımlar ve tarafsız yorumlar için kullanıcı yorumlarını takip etmeye devam ediniz.

chitosan, solusitan yorumları için tıklayın

Benzer Kullanıcı Yorumları:

chitosan kullananlar (133), efferslim (114), chitosan nedir (58), chitosan (57), efferslim kullanıcı yorumları (34), chitosan yan etkileri (26)
61 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: