Buzlu Turizm Şikayet
Buzlu Turizm Şikayet, Buzlu Turizm Şikayetleri – 26.07.2012 günü Eskişehir ‘e gidecek Esenler otogardan 16.30′ da kalkacak otobüse Kavacık’tan binmek üzere Beşiktaş’tan bilet alarak servisle Kavacık’a götürüldük. Ancak otobüs bizi almadan geçip gitmiş. Firmadan hiçbir açıklama yok. Biletimizi 20.30 arabasına çevirmişler.

Bizi yine servisle bu sefer Ataşehire getirdiler. Yok araba geliyor- gidiyor diye oyaladıktan sonra Esenlerden 20.30′ da kalkan otobüse saat 21.30’ da bindik. Bilecik’e gittiğimden başka çarem olmadığı için mecburen beklemek zorunda kaldım. Bir daha Buzlu firmasına asla binmem.

Buzlu Turizm Şikayet ve Yorumları

Recep Ö.

Buzlu Turizm Şikayet, Buzlu Turizm Şikayetleri
Benzer Kullanıcı Yorumları:

buzlu turizm (87), Esenlerden Buzlu Arabası Eskişehire Kaç Saat Sonra Gelir (1)

13 yorum

  1. lanet olsun böyle bi ulaştırma hizmet anlayısına turizmden eser yok kamyondanda farkı yok ınsan degılde mal tasıyorlar sankı aracta hızmet yok arac kohtrolsuz yola cıkmıs motoru bozuldu su anda kulada mahsur kaldık yaslı bı teyze yagmurda dustu kımse ılgılenmedı sofor arkadaslardan buzlu ıle yolculuk yapmayı dusunecek ınsalar ıkı kere dusunmelı ne zamanında ulasıyoruz nede huzurlu keyıflı bı yolculuk oluyor yazık buzlu turızme cok bozmus kendını cok…

  2. Bir şekilde bilet aldım yolcu oldum yolda şöför tarafından otobüsten indirildim nedeni mavini uyuyordu şikayet ettim bu firma kapatılması gerek olaydan sonra internette inceledim haklarında tefecilik kaçak mazot devlet neden görevini yapıp bufirmayı kapatmaz milletin canını yaktırırr

  3. Arkadaşlar kamil koclada metroylada gidip geliyordum baktim buzlu biraz uygun artik onla gidip geliyorum gayet memnunum 4.5 kez oldu sıfır sorun sizde şans yok sanırım

  4. 30.07 2015 tarihinde sakaryadan eskisehire gitmek için bilet almıştım fakat vaktinde asla gelmiyor her seferinde 1 saat veya 40 dk fiyatı iyi olabilir ama güvenilmez bir firma!!! Bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum

  5. Izmitten Bozüyük’e internetten aldığım biletin saati ile bana çıktısını verdikleri bilet arasında bir saat fark vardi. Kendilerine düzgünce derdimi anlatmaya çalışmama rağmen gelen mesajı göstermeme rağmen ‘siz yanlış almışsınızdır bizi ilgilendiren bir şey yok’ diyerek beni sinir krizine sokan olanı biteni açıklamaktan aciz insanların çalıştığı bir firmasiniz Biletimin saatini değiştirip haber bile vermedn beklettiniz Yazıklar olsun!

  6. Bugun eskisehir gebze arasi yolculuk yaptim.bende bilet ucretinin dısinda bagaj ucreti olara 40tl istediler.vermek istemeyince benle laf tartsmasina girdiler. bagaj ucretini aldilar fis kesmediler Hep buzlu aracini kullaniyordum bugunden sonra asla tercih etmem.

  7. Merhaba, ben şirketinizin cumartesi saat 12.45 arabasının 1+2 tipi otobüsünün 18 numaralı koltuğunu internet üzerinden satın aldım ve 30 lira ödedim. Ne otobüs saat 12.45’de geldi ne (internet sitenizde 18 numaranın tek kişilik koltuklarda görünmesine rağmen) tek kişilik koltuklarda oturabildim. Üstelik tek kişilik koltuklarda oturmayı bıraktım yanıma birde utanmadan erkek yolcu oturttunuz, görevlilere bu durumu anlatmama rağmen ‘aldığınız koltuk burası buraya oturmak zorundasınız’ gibi küstah ve ukala cevaplar aldım.Size sizden istediğim özellikleri bana sağlamanız için 30 lira verdim. Ama hiçbirini bana sağlamadınız. Otobüs ne 10 dakika ne 20 dakika ne de 30 dakika geç kaldı tam bir saat bekledik. Otogardaki görevliye “otobüs geç mi kalacak?” diye sorduğumda ki yüzsüz cevabı da cabası “herhalde yani” dedi. Sanki bunun olması çok normalmiş gibi?? Bütün bu yapılan saygısızlıklara rağmen çoğunu görmezden gelebilirdim ama bir kadın yolcunun yanına erkek yolcu oturtmak nedir?? bu ne saygısızlık?!! Sizi dava etsem yeridir şuan.

  8. 24.08.2017 15.45 Eskişehir-Bilecik seferindeki muavinden gerçekten rahatsız oldum bir şey sorunca azarlaması çöpleri toplarken önümde çöp varmış ben bilmiyordum bir şey yiyip içmediğim için dışarıyı izliyordum onu agresif bir şekilde alması yolcular ineceğe yere yaklaşınca şurada inicem diyen yolcuya ben sana başta sormadım mı nerede ineceksin diye diyerek azarlaması gerçekten rezildi.

  9. 24/09/17 tarihinde saat 16,30 26 ke 014 plakalı araç ile Eskişehir’den İstanbul Esenlere yolculuk yaptık ilk defa bindiğimiz bu firmada yaklaşık 6 7 saat süren bu yolculukta bi su dahi ikram edilmeden yolculugumuzun devam etmesinın yanı sıra bilet alırken servis olup olmadığını sorduğumuz da servisin var olduğu bilgisinin akabin de bileti kestik ikramsız yolculuğumuzu sonlandırdıktan sonra esenler otogara vardığımız da ikinci büyük şoku yaşadık indik servisin bi saat sonrA kalkacağı bilgisi verildi bekledik bi saatin sonun da servislerinin olmadığını söylediler yüzsüzce bu nasıl bi hizmet kalitesidir..!?

Bir Cevap Yazın