Batiste Kuru Şampuan Kullananlar
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Batiste Kuru Şampuan, ülkemizde 5 çeşidiyle satış yapan ve saçların canlı görünmesini sağlayan bir üründür. Kullanıcı Yorumları sitemizde batiste kuru şampuan kullananlar tarafından yapılacak olan yorumlara yer verilecektir. Orjinal adı Batiste Dry Shampoo olan ürünün şikayetleri internette olmuş olsa da genellikle olumlu yorumları daha ağır basmaktadır. Siz de batiste kuru şampuanı kullandıktan sonra ürün ile alakalı düşüncelerinizi aşağıdaki  yorum bölümünden kullanmak isteyen insanlarla paylaşabilirsiniz.

Batiste Şampuan Nasıl Kullanılır?

Merak edenler için bir de batiste kuru şampuan nasıl kullanılır sorusuna cevap vermek istedik. Aslında baktığımız zaman batiste kuru şampuan kullanımı oldukça basittir. Yani telaş etmenize gerek yoktur :). Öncelikle kapağını açmadan önce iyice kutuyu çalkalayınız. Sonrasında ortalama olarak 30-35 cm uzaklıkta tutarak saçınızın yağlı olan kısımlarına sürüyorsunuz. Aslında yaşlılık halinizi merak ediyorsanız batiste kuru şampuan sıktıktan sonra kısmen yaşlanmış halinize bakabilirsiniz. Evet, daha sonra hafif şekilde masaj yaparak saçlarınızdaki kremi saç diplerine uyguluyorsunuz. Sonrasında ise temiz ve belki daha sağlıklı saçlara kavuşmuş oluyorsunuz.

Batiste Kuru Şampuan
Batiste Kuru Şampuan

Batiste Kuru Şampuan Fiyatı

Değerli arkadaşlar  batiste kuru şampuan fiyatı küçük kutusu 13 TL, büyük kutusu ise 24 TL’dir. Konu başında da ifade ettiğim üzere batiste kuru şampuanın 5 çeşidi ülkemizde satılmaktadır. Diğer çeşitlerini belki yabancı ve büyük internet sitlerinden temin edebilirsiniz. Yorumlarınız varsa paylaşırsanız memnun oluruz…