Balderia Bisiklet Nasıl? Yorumları ve Fiyat
Osman Akbaş
3 dakika okuma süresi

Balderia bisikletleri hakkında bilgilendirme yazısı yazacağımız Balderia Bisiklet Nasıl? Yorumları ve Fiyat başlıklı makalemizde Balderia Bisiklet fiyatları hakkında da bilgiler vereceğiz. Spor sevenlerin tutkulu maceralarından biri olan bisiklet sürmek, birçok kişinin ilgi odağı haline gelmiştir. Bisiklet macerasını iyi bir şekilde yaşamak için de şüphesiz iyi bir bisiklete ihtiyaç vardır. İşte en iyi dağ bisikletleri hakkında bilgiler vereceğimiz makalemizde sizlerde spor bisikletlerinin fiyatlarını öğreneceksiniz.

Balderia Bisiklet Nasıl?

Balderia bisikletler teknik yapıdan önemli araçlara sahiptir. Bisikletteki zincir ve tekerlek kısmı tam olarak bir sprocunun ihtiyacını karşılarken aynı şekilde bisikleti sürerken hissedilen rahatlık en az bir araç kadar rahatlık vermektedir. Balderia Bisiklet Nasıl? başlığımızda bu bisikletlerin özellikle sporcular tarafından satın aldıklarını ve genellikle spor ya da dağ sürüşlerinde kullanıldığını bilmekteyiz. Sizlerde Baldirea Bisikletlerini almaya çalışırken özellikle tekerlek ve jant kısmına dikkat etmenizi öneririz.

Balderia Bisiklet Nasıl? Yorumları ve Fiyat

Balderia bisikletleri hakkında bilgiler verirken Balderia Bisiklet Nasıl? Yorumları ve Fiyat başlığımızda google da arama yaptığımız çeşitli internet sitelerindeki yorumları buraya ekleyeceğiz. Dilerseniz sizlerde yaşadığınız olumlu veya olumsuz yönleri bu paylaşımımızın alt kısmında yazabilirsiniz.

Balderia bisikletlerimin pedalları 1 ay dolmadan bozuldu. Ben bu bisikletimi A101 mağazasından 15.06.2019 tarihinde indirimli olarak almıştım. Fakat bisiklette sıkıntılar çıktığı için yetkili servis tarafından montaj yapıldı. Ama geçen haftada ise bisikletin pedalları çıktı. Yetkili servise hemen götürüp pedallarını tamir ettirmeye çalıştım. Fakat tamir ederken ordaki arkadaş bu pedallar garantiye girmiyor dedi. Henüz 1 ay dolmadan satın aldığım bu bisikletin nasıl olurda bir pedalı garanti dışı olur? Ben üst makamlara kadar yazıp hakkımı savunmaya çalışacağım lütfen bu konuda yardımcı olunuz.


Bende bi süre önce spor amaçlı balderia bisiklet satın aldım. Satın aldığım bisikletin arka tekerleği yamuk çıktı. Tekerleği bu halde görünce hemen bisiklet şirketini aradım ve bu tamirin garanti kapsamına girmesi için iletişime geçtim. Fakat ben bunu kabul etmeyip daha ivedi bir şekilde yardımcı olmalarını istiyorum zaten garantili bir iş olsa kendim götürüp tamir ederim onları aramama gerek kalmaz.


Ben satın aldığım bisikletimden hiç memnun değilim. Bisikletin hiçbir yeri sağlam değil, nereye elimi atsam elimde kalıyor. Montaj kısmını yapan firma bile parçaların çin malı çok kalitesiz olduğunu belirtti. Bisiklete hiç bir darbe gelmeden sadece bir defa kendim bindim diye hemen jantları yamuldu.

Jantlarının yamulmasından sonra garanti için servise götürdüm fakat servis garanti dışı olduğunu söyleyip benden para almaya çalıştı. Ben kabul etmeyince bu kez fabrikayı arayın eğer değiştir derlerse biz değiştiririz dediler. Fabrikayı birkaç defa aramama rağmen zar zor iletişime geçtim, sonunda bir bayan açtı ve servisle görüşüp döneceğini belirtti ama bana hiç dönmedi. Akşam yeniden aradım yine dönen olmadı. Bu kadar uğraşmama rağmen ve az kilolu olmama rağmen sırf bindim diye hemen bisiklet kırılmaya çalıştı, sonunda kalan parçaları da ben kırıp çöpe atacağım böyle birşey görmedim ben.


Balderia bisikletini alırken kusurlu çıktı ve bende hemen servisi arayıp durumu belirtim. Bana ürünü bize gönderin biz yenisiyle değiştiririz dediler. Ben işim acil olduğu için bisikleti almıştım ve şuan mağdur durumdayım. Aradan 15 gün geçmesine rağmen bisiklet için arayıp soran yok. Sanırım ben üzerine gitmesem unutulup gidecek, firmayı defalarca aramama rağmen olumlu bir sonuç alamadım. Sırf bisiklete binebilmek için bi 15 gün daha mı beklemem lazım? Lütfen bu konuda bana yardımcı olunuz.

 

Bugün Balderia Bisiklet Nasıl? Yorumları ve Fiyat başlıklı makalemizle sizlerle olduk, sizlerde Balderia bisikleti hakkındaki düşüncelerinizi, şikayet, öneri ve olumlu yorumlarınızı alt kısımdan yazabilirsiniz. Görüşmek üzere..