Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İkinci Üniversite Kayıtları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Ata Aöf 2. Üniversite Kayıtları, Açık Öğretim 2. Üniversite Kayıt Tarihleri, Ata Aöf 2. Üniversite Kayıt İçin Gerekli Belgeler ve Kayıt Yenileme

Merhaba Arkadaşlar bu konumuzda sizlere Açık Öğretim Fakültesi 2. Üniversite Kapsamında yeni kayıt dönemi, kayıt yenileme ve 2. Üniversite kapsamında kayıt için bilgiler vereceğim.

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi 2. Üniversite Kayıt Nasıl Yapılır

Ata Aöf ikinci üniversite kapsamında kayıt için öncelikle Atatürk Üniversite Açık Öğretim Fakültesi resmi web sayfasından Açık Öğretim 2. Üniversite Kayıt sayfasında ki formu doldurmanız gerekli daha sonra kesin kayıt tarihleri arasında ön başvuru formu(kayıt bilgi formu), Öğrenim Belgesi,  4 Adet Fotoğraf, 1991 ve daha önceki doğrum tarihliler için Askerlik Durum Belgesi ve Vakıf Bankası şubelerinden TC kimlik numaranız ile Materyal ücretini yatırmanız gerekli kayıt işlemleri için dekont da gerekecektir.

ATA-AÖF 2.Üniversite Kayıt
ATA-AÖF 2.Üniversite Kayıt

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi 2. Üniversite Kayıt Tarihleri

Ön Kayıt :                    14.07.2014    –     17.10.2014

Kesin Kayıt :              15.09.2014    –      17.10.2014

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İkinci Üniversite kapsamında kayıtlar ile alakalı her türlü sorun ve sorularınızı yorum yaparak göndere bilirsiniz kısa sürede editörlerimiz tarafından cevap verilecektir.