Alkali Diyeti Alkafix Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Alkali Diyeti ile kilo vermek son zamanlarda popüler olmaya başladı. Bu başlığımızda ise orjinal adı alkafix PH Regulative Drop olan ürün ile ilgili alkafix kullanıcı yorumları, alkafix şikayetleri, alkafix kullananlar ne diyor gibi konuları paylaşacağız. Siz de  Alkafix Ph Regulative ile ilgili düşüncelerinizi kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misiniz?

Alkafix satış sitesinde aşağıda paylaşacağımız bilgiler yer almaktadır: Alkali Diyetinin temel mantığı insan vücudundaki asit değerinin PH’sını alkali yönüne çevirmektir. Bir insanın ortalama PH değeri 7.4 tür. Yani bu da demektir ki insan vücudu hafif alkalidir. Tabii aldığımız besinler bu değeri değiştirmektedir. İşte alkali diyeti yani alkafix amacı bu değeri korumak ve kilo almanızı önleyerek belli bir zaman sonra kilo vermenize yardımcı olmaktır.

Alkafix Alkali Diyeti
Alkafix Alkali Diyeti

Alkafix satış fiyatı sınırlı sayıyla şimdilik ücretsizdir. Evet yanlış okumadınız değerli misafirler alkafix şu anda ücretsiz olarak gönderilmektedir. Neden bu şekilde bir şey yapıyorlar anlamış değilim ancak alkafix satış sitesinde alkafix ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Ancak 19.50 TL değerinde bir kargo ücreti bulunuyor. Bunu da belirtmek isteriz.

Alkafix Nasıl Kullanılır?

Alkafix’i 300 ml suyun içerisine 3 damla olacak şekilde damlatıyoruz ve sonrasında suyu çalkalayıp içmeye başlıyoruz. Eğer alkafix’i hazırladıysanız tavsiye edilen günlük tüketim miktarı 5 su bardağı alakli değeri yüksek su içmektir.

Siz de şağıdaki yorum bölümünde alkafix ile ilgili düşüncelerinizi alkafix kullanmak isteyen diğer insanlarla paylaşmak istemez misiniz? Yapacağınız yorumlar insanlara fikir vereceğinden lütfen tarafsız olmaya özen gösteriniz..

Benzer Kullanıcı Yorumları:

alkafix (317), alkalı form nasıl kullanılır (37), alkali diyeti yorumları (37), alkafix kullananlar (34), alkafiks (21), alkafix nasil kullanilir (21)
28 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: