Akıllı Telefonu Note Zen 4 Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Akıllı Telefonu Note Zen 4 Kullanıcı Yorumları başlığı altında siz de note zen 4 cep telefonu ile ilgili varsa şikayetleri veya önerileri paylaşabilirsiniz. Akıllı Telefon kategorisinde yer alan note zen 4 cep telefonu inceleme sayfasında cihaz ile ilgili özellikler de paylaşılmaktadır.

Note Zen 4 cep telefonu yeni nesil bir turbo işlemciye sahiptir. Ayrıca çift sim kart desteğinin olması da cihazı kullanılabilir kılan bir başka özelliktir. Diğer klasik özellikleri saymaya gerek olduğunu sanmıyorum. Bu nedenle Analog TV yayınlarını alabilen TV özelliği, Radyo, Bluetooth desteği gibi gerekli özellikleri de bulunmaktadır.

Note Zen 4
Note Zen 4

Telefonu almadan önce kullananlar tarafından paylaşılan yorumları okumanızı tavsie etmekteyiz. Çift hatlı telefon almak isteyenler için tavsiye edilir ancak aldığınız zaman bir Samsung Galaxy S3 özelliklerinin olmasını beklemeyiniz. Kalite olarak biraz düşük olabilir ama çift hatlı ve ucuz bir cihaz almak istiyorsanız note zen 4 akıllı telefonu siz de kullanmak isteyebilirsiniz.

Benzer Kullanıcı Yorumları:

note zen 4 (466), note zen 4 ozellikleri (137), note 4 kullanıcı yorumları (111), note zen 4 yorumlar (47), note zen4 (36), note zen-4 (33)
36 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: