A-101 Hi-Level T702 Tablet Yorumları
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Hi-Level T702 Tablet Yorumları – A-101 marketlerinde satışa sunulan ve çokça kişi tarafından beğenilen hi-level t702 tablet bilgisayar yorumları ve şikayetleri burada dile getiriliyor. BİM ve A-101 benzeri marketler zincirlerinde bu türlü ürünler genelde halk tarafından büyük ilgi görüyor. Nedeni ise BİM ve A-101 sahiplerinin kaliteli ürünleri halka sunduklarından olsa gerektir.

Bu başlık altında ise Hi-Level T702 Tablet özellikleri ve fiyatı hakında biraz bilgi verelim istedik. A-101 de satışa sunulan Hi-Level T702 Tablet fiyatı 199 TL‘dir. Tablet PC almak isteyenler için güzel bir ürün olduğu kanaatindeyiz.

Hi-Level T702 Tablet

Özelliklerinin hepsini burada paylaşmak zaman alacaktır. Kaldı ki çoğu özelliği diğer Tablet PC ler ile aynıdır.

  • Ekran kapasitesi 7 inç olup dokunmatik kapasitiftir.
  • Ekran çözünürlüğü 800×480 piksel olup  Rockchip 2918 1.2 Ghz işlemciye sahiptir.
  • Android 4.0.2 işletim sistemi, 16 Gb T-Flash hafıza ve 32Gb’a kadar yükseltilebilir kart desteği,
  • 1Gb DDR3 Ram bellek, kablosuz internet bağlantı özelliği,
  • HDMI bağlantısı ile tv’ye veya HDMI bağlantısı olan başka bir multimedia aygıta bağlanabilme özelliği,
  • ve diğer tablet özelliklerinden bir çoğu hi level t702 tablet bilgisayarda mevcuttur.

Aslında bakacak olursak bir kaç eksik yanı da yok değil. Mesela diğer tablet bilgisayarlar normalde 9-10 inç arasında olurken Hi-Level T702 Tablet 7 inç boyutundadır. Mesela Wi-Fi özelliği diğer tablet bilgisayarlara nazaran daha az gelişmiş seviyededir.

Hi-Level T702 Tablet PC Yorumları

Yusuf Şahin arkadaşım USB konusu hakkında çok güzel bir noktaya daha değinmiştir. USB girişi olması iyi olsa da bu konuda dikkat etmeniz gereken bir konu var ki o da virüsler. Zira Tablete bulaşan bir virüsü temizlemek Notebook ya da Masa Üstü PC ler gibi kolay değil.

Apple İpad ya da Samsung marka Tabletler kadar pratik ve esnek yapıya sahip olabilcek bir beklenti içerisine girilmemesi gerektiğini son olarak belirtmek istiyoruz. Standart kullanıcılar için uygun olmakla birlikte verdiğiniz paranında çöpe gideceğini düşünülmemesi kanâtindeyiz.

Konu ile ilgili her türlü Soru, ELeştiri ve Önerilernizi bizlerle aşağıda ki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Alan kişilerinde yorumları bizim için büyük önem taşıdığını belirtmek istiyoruz.

Hi-Level T702 Tablet PC Ekran Görüntüsü

Hi-Level T702 Tablet
Hi-Level T702 Tablet yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

hi level tablet (319), hi level (55), a101 (54), hi-level tablet (52), hi level 7 inch tablet (41), hi level tablet nasıl (38)
213 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: