2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları ne zaman açıklanacak, 2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları açıklanma tarihi  – 2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları ile ilgili de konuşmak gerekirse bu sorunun yani 2 kasımda  yapılan ehliyet sınavı ile ilgili sonuçların ne zaman açıklanacağı ile ilgili de bilgiyi sitemizden bulabilirsiniz. Değerli arkadaşlar 2 kasım 2013 tarihinde yapılan ehliyet sınavı sonuçları herkesçe merak edilmektedir. – 2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları

2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları

2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları
2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre 2 kasım 2013 tarihinde sınava giren adayların sonuçları 12 Kasım 2013 tarihinde yani 10 gün sonra açıklanacaktır. 12 Kasım 2013 tarihinde sonuçlar açıklandıktan sonra direksiyon sınavları başlayacak ve direksiyon sınavlarında da muvaffak olan adaylar ehliyet almaya veya sürücü belgesi almaya hak kazanacaklardır.

2 Kasım Ehliyet Sınavı Sonuçları

Bunun dışında önceki ehliyet sınavı soruları ve cevapları başlıklı konuda da 2013 yılının son sınavının aralık ayında olacağını belirtmiştim. Evet arkadaşlar bu sınava girememiş adaylar 14 Aralık 2013 tarihinde sınava gireceklerdir. Bu tarihten bir hafta önce sürücü kursuna gidip sınav giriş belgelerinizi alabilirsiniz.

Ayrıca 2 Kasım 2013 ehliyet sınavı soruları ve cevapları başlıklı konumuzdaki çözümlenen veya cevapları paylaşılan soruların sayısı gittikçe artmaktadır. Siz de bildiğiniz veya anımsadığınız soruları bizlerle paylaşarak çözümleri arayan arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Şimdilik iyi günler dileklerimizle, hoşçakalın.

2 Kasım Ehliyet Sınavı Soruları