1 Kutu Fat Block ile Kaç Kilo Verilir?
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

1 Kutu Fat Block ile Kaç Kilo Verilir? Bu soruyu çok kişi sorduğundan fat block’un 1 kutusu ile kaç kilo verilir sorusuna cevap vermek istedim. Değerli misafirler herkes için aynı cevabı vermek mümkün değildir. Kilonuza göre 1 kutu fat block ile kaç kilo vereceğinizi söyleyebiliriz ancak direkt olarak fat block ile şu kadar kilo verebilirsiniz demek doğru olmaz.

Mesela 100 kilo ağırlığında bir insanı düşünelim. Burada –fat block’un zayıflamaya yardımcı olduğu ve işe yaradığını varsayıyoruz– 100 kilogramlık bu insan 1 kutu fat block’u düzenli bir şekilde kullanmaya devam ederse ve gün içerisinde bol bol su tüketip günlük 20 dakikalık bir de spor yaparsa yaklaşık olarak 1 ay içerisinde 4-5 kilo vermesi beklenebilir. Ama aynı kilo kaybını 120 kiloya sahip bir insan için söylemek mümkün olmayabilir.

Fat Block
Fat Block

Siz de fat block ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden diğer insanlarla paylaşmak istemez misiniz? Fat block ile ilgili yapacağınız yorumlar fat blocku kullanmak isteyenlere fikir vereceğinden lütfen tarafsız ve gerçek yorumlarınızı paylaşınız. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerin olması dileklerimizle, hoşçakalın…